EtusivuPNVYhteystiedot

Toimisto

Ohrahuhdantie 2 A, 00680 Helsinki
Y-tunnus: 0215257-7

Ulla Turunen, seurasihteeri
pnv@pnv.fi, 
puh. 040 502 1443 (soittoaika klo 9 – 12)

Donna Suomi, yhteyspäällikkö
donna.suomi@pnv.fi, puh. 050 330 0618

Toimisto on auki arkisin pääasiassa klo 8-15. Suosittelemme varmistussoittoa ennen käyntiäsi.

Joukkuevoimistelu

Virve Arjanne, päävalmentaja
virve.arjanne@pnv.fi, puh. 0400 468 482

Henni Aro, valmennuskoordinaattori
henni.aro@pnv.fi, puh. 050 321 5398

TUPA-harjoitushallin osoite Teerikukonkuja 3, Malmi

Lasten ja Nuorten harrastevoimistelu

Sanna Peltola, nuorisovalmennuspäällikkö
sanna.peltola@pnv.fi, puh. 045 112 2105

Hallitus

Päivi Lehtovirta, puheenjohtaja, huippuvoimistelu
paivi.lehtovirta@pnv.fi,  puh. 050 517 1942

Satu Pulkkinen, varapuheenjohtaja, talous ja viestintä
satu.pulkkinen@pnv.fi

Johanna Lentonen, joukkuevoimistelu
johannalentonen@gmail.com, puh. 050 304 6283

Eeva Särkilahti, aikuisten liikunta
eeva.sarkilahti@pnv.fi, puh. 045 123 9197

Anne Elenius, lasten liikunta
anne.elenius@pnv.fi

Kaisa Kukkis Timonen, Pro Dance
kaisa.timonen@pnv.fi, puh. 040 736 2762

Ari Korhonen, lakiasiat
ari.korhonen@netti.fi

Kirsi Pitkäkoski, tapahtumat
kirsi.pitkakoski@pnv.fi

Sissi Vartiainen, tapahtumat
vartsi@icloud.com, puh. 0400 211 633

PNV hallitus Vierumäen kokouksessa syyskuussa 2019. Kuvasta puuttuu Kaisa Timonen.