EtusivuPNVYhteystiedot

Toimisto

Ohrahuhdantie 2 A, 00680 Helsinki
Y-tunnus: 0215257-7

PNV Toimisto
pnv@pnv.fi

Riia Turpela, seurakoordinaattori
riia.turpela@pnv.fi, puh. 040 502 1443
Toimiston tavoitat parhaiten sähköpostilla pnv@pnv.fi tai jättämällä soittopyynnön vastaajaan tai tekstiviestillä.

Yhteydenotot toimistolle ensisijaisesti sähköpostitse ja puhelimitse. Jos haluat tulla tapaamaan meitä, sovithan tapaamisesta etukäteen!

Laskutusosoite

Pyydämme laskut ensisijaisesti verkkolaskuna tai sähköpostilla!

Verkkolaskuosoite: 003702152577
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus, jos lähetätte pankkiverkosta: DABAFIHH

Sähköpostilaskut:
02152577@scan.netvisor.fi
(Laskun on oltava pdf-muotoisena liitetiedostona. Liitetiedoston nimessä ei saa olla erikoismerkkejä)
Paperiset laskut skannauspalvelun kautta:
Pakilan Voimistelijat PNV ry
02152577
PL 100
80020 Kollektor Scan

Joukkuevoimistelu

Virve Arjanne, päävalmentaja
virve.arjanne@pnv.fi, puh. 0400 468 482

Tinja Salminen, valmennuspäällikkö
tinja.salminen@pnv.fi, puh. 050 547 4663

TUPA-harjoitushallin osoite Teerikukonkuja 3, Malmi
PikkuTUPA-harjoitussalin osoite Teerisuonkuja 4 A (2. kerros), Malmi

 

Lasten ja nuorten harrastevoimistelu

Sanna Peltola, nuorisovalmennuspäällikkö
sanna.peltola@pnv.fi, puh. 045 112 2105

 

PNV Dancers -tanssilinja

Maija Miinalainen, tanssilinjan vastuuopettaja
maija.miinalainen@pnv.fi

 

Hallitus

Meri Hovi, puheenjohtaja
meri.hovi@pnv.fi, puh. 040 6208704

Jonna Vermila-Alajääski, varapuheenjohtaja, joukkuevoimistelu & seurayhteistyö
jonna.vermila@pnv.fi

Minna Aravirta, talous, aikuisliikunta & tilaprojekti
minna.aravirta@pnv.fi

Maiju Huhtala, jojo-rahuritoiminta & tapahtumat
maiju.huhtala@pnv.fi

Minne Miettinen, yhteistyökumppanuudet & voimistelijanpolku
minne.miettinen@pnv.fi

Kiira Sandblom, PNV Dancers
kiira.sandblom@pnv.fi

Marianne Uppa, lasten ja nuorten harrasteliikunta
marianne.uppa@pnv.fi