EtusivuPNVYhteystiedot

Toimisto

Ohrahuhdantie 2 A, 00680 Helsinki
Y-tunnus: 0215257-7

pnv@pnv.fi, puh. 040 502 1443 (soittoaika klo 9–12)

Sanna Mäkelä, toiminnanjohtaja
sanna.makela@pnv.fi, puh. 0405732981

Yhteydenotot toimistolle tällä hetkellä vain sähköpostitse ja puhelimitse. Jos haluat tulla tapaamaan Sannaa, sovithan tapaamisesta etukäteen!

Joukkuevoimistelu

Virve Arjanne, päävalmentaja
virve.arjanne@pnv.fi, puh. 0400 468 482

Henni Aro, valmennuskoordinaattori
henni.aro@pnv.fi, puh. 050 321 5398

TUPA-harjoitushallin osoite Teerikukonkuja 3, Malmi

PikkuTUPA-harjoitussalin osoite Teerisuonkuja 4 A (2. kerros), Malmi

Lasten ja nuorten harrastevoimistelu

Sanna Peltola, nuorisovalmennuspäällikkö
sanna.peltola@pnv.fi, puh. 045 112 2105

PNV Dancers -tanssilinja

Marjukka Lukkaroinen, tanssilinjan vastuuopettaja
dance@pnv.fi

Hallitus

Meri Hovi, puheenjohtaja
meri.hovi@pnv.fi, puh. 040 620 8704

Satu Pulkkinen, varapuheenjohtaja, viestintä
satu.pulkkinen@pnv.fi

Johanna Lentonen, valmennus- ja kilpailutoiminta
johannalentonen@gmail.com, puh. 050 304 628

Marianne Uppa, lasten ja nuorten harrasteliikunta
marianne.uppa@pnv.fi

Jonna Vermila-Alajääski, jojo & rahuri-vastaava
jonna.vermila@pnv.fi

Riikka Luoto, talous
riikka.luoto@pnv.fi

Minna Aravirta, aikuisten harrasteliikunta, PNV Dancers
minna.aravirta@pnv.fi