EtusivuPNVYhteystiedot

Toimisto

Ohrahuhdantie 2 A, 00680 Helsinki
Y-tunnus: 0215257-7

Ulla Turunen, seurasihteeri
pnv@pnv.fi, 
puh. 040 502 1443 (soittoaika klo 9–12)

Sanna Mäkelä, toiminnanjohtaja
sanna.makela@pnv.fi, puh. 0405732981

Toimisto on auki arkisin pääasiassa klo 8–15. Suosittelemme varmistussoittoa ennen käyntiäsi.

Koronaepidemian aikana suosittelemme sähköpostia.

Joukkuevoimistelu

Virve Arjanne, päävalmentaja
virve.arjanne@pnv.fi, puh. 0400 468 482

Henni Aro, valmennuskoordinaattori
henni.aro@pnv.fi, puh. 050 321 5398

TUPA-harjoitushallin osoite Teerikukonkuja 3, Malmi

Lasten ja nuorten harrastevoimistelu

Sanna Peltola, nuorisovalmennuspäällikkö
sanna.peltola@pnv.fi, puh. 045 112 2105

PNV Dancers -tanssilinja

Marjukka Lukkaroinen, tanssilinjan vastuuopettaja
dance@pnv.fi

Hallitus

Päivi Lehtovirta, puheenjohtaja, huippuvoimistelu
paivi.lehtovirta@icloud.com,  puh. 050 517 1942

Satu Pulkkinen, varapuheenjohtaja, viestintä
satu.pulkkinen@pnv.fi

Johanna Lentonen, valmennus- ja kilpailutoiminta
johannalentonen@gmail.com, puh. 050 304 628

Piia Kaija, lasten liikunta
piia.kaija@pnv.fi

Marjo Heijari, Pro Dance
marjo.heijari@pnv.fi

Meri Hovi, kilpailutoiminta- ja jojo&rahuri-vastaava
meri.hovi@pnv.fi

Riikka Luoto, talous ja tapahtumat
riikka.luoto@pnv.fi

 

 

 

PNV hallitus Vierumäen kokouksessa syyskuussa 2019. Kuvasta puuttuu Kaisa Timonen.